Coworking Warszawa | Idealne miejsce pracy dla Freelancera!


Coworking to możliwość wynajmu niewielkiej powierzchni biurowej przez freelancera. Zapewnij sobie komfortowe miejsce pracy w biurowcu w Warszawie!


Wirtualne biuro i Coworking – rozwiązania idealne dla freelancerów!

Freelancing, praca zdalna, praca w domu, praca na własną rękę – istnieje wiele różnych określeń na pracę bez etatu, polegającą na realizacji wybranych projektów na zlecenie. Jest to forma działalności, która cieszy się ogromną popularnością na zachodzie i zyskuje coraz więcej zwolenników również w Polsce. To doskonały sposób pracy nie tylko dla osób, które bardzo cenią sobie swego rodzaju wolność, ale też młodych matek czy osób niepełnosprawnych. Praca na własnych zasadach nie musi jednak w każdym przypadku oznaczać całego dnia spędzonego samotnie w domu lub pobliskiej kawiarni. Coraz częściej możemy bowiem spotkać się z możliwością coworking’u – czyli indywidualnej lub zespołowej pracy w wynajętym pomieszczeniu biurowym.


Coworking office – złoty środek dla freelancera

Freelancing, a tym samym konieczność pracy w domu lub miejscach publicznych, zdecydowanie posiada swoje plusy i minusy. Z jednej strony taka forma współpracy daje nam ogromną swobodę pracy – możemy bowiem samodzielnie decydować o tym, w jakich dniach i godzinach wykonujemy dane zlecenia. Nie da się też ukryć, że praca zdalna pozwala jednocześnie zaoszczędzić dużą ilość czasu i pieniędzy, które w przypadku tradycyjnej pracy trzeba byłoby poświęcić na dojazdy do biura czy chociażby kompletowanie codziennej garderoby.

A jednak wolni strzelcy, mimo że cenią sobie swoją niezależność, z drugiej strony bardzo często przyznają, że freelancing ma też swoje wyraźne wady. Wielu osobom doskwiera brak realnego kontaktu z drugim człowiekiem i ciągłe mieszanie się życia zawodowego z prywatnym. Freelancerzy muszą też na co dzień zmagać się z wieloma niezależnymi od siebie problemami m. in. z hałaśliwym sąsiedztwem, obecnością zwierząt domowych w mieszkaniu czy brakiem dostępu do sieci w miejscach publicznych, co bardzo utrudnia im wykonywanie powierzonych projektów.

I tu właśnie złotym środkiem może okazać się, proponowana przez niektóre wirtualne biura, usługa coworking’u, dzięki której freelancerzy będą mogli oddać się spokojnej pracy w komfortowych warunkach, rezygnując jednocześnie z życia na dłuższą metę w odosobnieniu.


Wirtualne biuro – wynajem powierzchni biurowej (i nie tylko!)

Wynajem niewielkiej części biura to dla wielu freelancerów (m. in. dziennikarzy, copywriterów, architektów, grafików, programistów) doskonały sposób na zmianę dotychczasowego i monotonnego trybu życia, przy jednoczesnym zachowaniu należytego komfortu pracy. Decydując się na usługę Coworking’u możemy jednak spodziewać się też wielu innych korzyści. W wirtualnym biurze City Office w Warszawie, w prestiżowym budynku Spektrum Tower, poza własnym biurkiem i odpowiednio przygotowaną przestrzenią pracy, na freelancerów czekać będzie również stały dostęp do bezprzewodowego internetu, aneksu kuchennego czy niezbędnych urządzeń biurowych np. ksero, drukarka czy skaner. Coworking to doskonały sposób na połączenie codziennego rytmu pracy freelancera z integracją społeczną, która bez względu na wszystko, jest potrzebna każdemu człowiekowi do prawidłowego funkcjonowania.