Wykonujesz pracę zdalną? Skorzystaj z wirtualnego biura!


Chcesz uniknąć konieczności zamiany mieszkania w biuro przy pracy zdalnej? Skorzystaj z usług wirtualnego biura – wynajmu adresu i outsourcingu biurowego!


Wirtualne biuro i wirtualny adres. Pracuj zdalnie i zachowaj swoją prywatność!

Z badań statystycznych wynika, że Polacy coraz chętniej decydują się na wykonywanie swojej pracy w domu w ramach freelancing’u. Według danych zdalnie pracuje już co setny Polak, zaś co piąty chciałby się zamienić tradycyjną pracę właśnie na pracę w domu. Praca w takim systemie posiada wiele zalet i korzyści, jednak prawda jest taka, że najczęściej wymaga od freelancera zamiany prywatnego mieszkania w biuro. Doskonałym rozwiązaniem dla wolnego strzelca może być skorzystanie z usług wirtualnego biura, które pozwoli oddzielić pracę od życia domowego, a przy tym skutecznie chronić swoją prywatność.


Wirtualny adres dla firmy – dlaczego warto?

Korzystanie z wirtualnego adresu to nie tylko doskonały sposób na oddzielenie życia prywatnego od zawodowego, ale też tworzenie ram profesjonalnej firmy, której usługami zainteresują się potencjonalni klienci. Siedziba firmy w centrum miasta zrobi na kontrahentach zdecydowanie lepsze wrażenie niż adres naszego prywatnego mieszkania. Choć sam adres nie ma bezpośredniego wpływu na jakość wykonywanej pracy przez freelancera, to dla klienta może stanowić kluczowy czynnik decydujący o podjęciu z nim współpracy.


Praca i przyjmowanie klientów w domu

Trzeba zaznaczyć, że wirtualny adres to nie tylko element “dekoracyjny” na naszą wizytówkę lub stronę internetową, ale też możliwość posługiwania się tym adresem przy umawianiu spotkań z klientami. Usługa wirtualnego biura zawiera bowiem dostęp do wynajmu biura lub sali konferencyjnej na godziny, w której możemy odbyć spotkanie biznesowe ze swoimi kontrahentami lub nawet rozmowy rekrutacyjne z pracownikami. Dzięki temu będziemy mogli zrezygnować z przeprowadzania ważnych rozmów w krępujących lub trudnych warunkach np. w hałaśliwej kawiarni lub we własnym mieszkaniu i w otoczeniu wielu osobistych przedmiotów.


Wynajem sali konferencyjnej na godziny – jak to wygląda?

Wynajęta sala konferencyjna daje dużo większe korzyści w przeprowadzaniu szkoleń, prezentacji czy negocjacji z potencjalnymi klientami niż własne mieszkanie. Sala wyposażona m. in. w bezprzewodowy internet, narzędzia audiowizualne czy flipchart, pozwoli w lepszy sposób przekazać naszą wiedzę, umiejętności i zrealizowane projekty niż zwykły laptop czy zarysowane kartki papieru. Warto zaznaczyć, że sale spotkań wyposażone są również w komplementarny serwis kawowy oraz klimatyzację, które pozwolą naszym gościom poczuć się niezwykle komfortowo.


Wynajem adresu i profesjonalna obsługa biura dla freelancera

Wynajem atrakcyjnego adresu dla firmy to tylko jedna z wielu możliwości czekających na freelancerów w wirtualnym biurze. Przedsiębiorca, zgodnie ze swoim życzeniem, może bowiem przekazać część swoich codziennych obowiązków wirtualnym pracownikom. Wirtualne biuro City Office w Warszawie oferuje pełen outsourcing biurowy polegający m. in. na obsłudze poczty przychodzącej i wychodzącej, skanowaniu i wysyłce zebranej korespondencji, obsłudze księgowości, a także pomocy w organizowaniu spotkań biznesowych.