Wirtualne biuro obniży koszty Twojej działalności gospodarczej!


Wirtualne biuro to idealny sposób na obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Zobacz, jak obniżyć koszty w firmie przy pomocy outsourcingu!


Obniżaj koszty prowadzenia działalności gospodarczej z usługą wirtualnego biura!

Szukanie oszczędności to w czasach trwającego od kilku lat kryzysu gospodarczego stały element strategii biznesowej dla wielu przedsiębiorców. Przetrwanie na rynku stało się wyzwaniem nie tylko dla właścicieli dużych przedsiębiorstw, ale też małych i średnich firm, które zostały zmuszone do wyraźnego zminimalizowania kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Co jednak ciekawe, nieoceniona stała się w tym przypadku pomoc coraz popularniejszych biur wirtualnych, zapewniających przedsiębiorstwom z różnych branży usługi pełnego outsourcingu biurowego.


Ile kosztuje prowadzenie firmy?

Wynajem stacjonarnej powierzchni biurowej, podstawowe opłaty za media, wyposażenie biurowe, pensja sekretarki oraz innych pracowników biurowych – to koszty rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie, na które nie zawsze jest stać doświadczonych przedsiębiorców, nie wspominając już o osobach, które stawiają swoje pierwsze kroki we własnym biznesie. Nie zmienia to jednak faktu, że większość firm, by prawidłowo funkcjonować i zyskiwać sobie klientów, potrzebuje kompleksowej i profesjonalnej obsługi biura. Okazuje się jednak, że stacjonarne biuro nie jest warunkiem przetrwania firmy na rynku, bowiem wielu przedsiębiorców doskonale radzi sobie na nim, dzięki usłudze outsourcingu biurowego – bez potrzeby fizycznej obecności firmy w danym miejscu.


Outsourcing a codzienne koszty w firmie

Outsourcing, czyli mówiąc najprościej pomoc zewnętrznej firmy w wykonywaniu niektórych lub większości obowiązków danego przedsiębiorstwa, stał się popularnym, a przy tym bardzo skutecznym sposobem na obniżenie codziennych kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Dzięki outsourcingowi można bowiem znacząco zredukować lub całkowicie zlikwidować koszty wynajmu biura, zakupu specjalistycznych urządzeń biurowych czy nawet obsługi sekretarskiej.


Wirtualne biuro idealnym rozwiązaniem na prowadzenie firmy

Obsługa poczty elektronicznej i tradycyjnej korespondencji, telefoniczna obsługa klienta, możliwość wynajmu biura lub sali konferencyjnej na godziny, pełna lub uproszczona księgowość, pomoc i doradztwo w zakresie rejestracji spółki m. in. w KRS – to tylko niektóre usługi, wykonywane w ramach wybranych pakietów wirtualnego biura. Wirtualni pracownicy, za niewielką comiesięczną opłatą, wykonają dla naszej firmy szereg niezbędnych czynności, pozwalając nam nie tylko obniżyć codzienne koszty prowadzenia biura, ale też zyskać więcej czasu na właściwą realizację wybranych projektów.


Wirtualny biznes pod kontrolą

Decydując się na korzystanie z usług wirtualnego biura, nie musimy martwić o to, że w efekcie stracimy kontrolę nad własną firmą. Wręcz przeciwnie! W wykonywaniu ważnych obowiązków wesprą nas doświadczeni i kompetentni pracownicy, dla których zaufanie i zadowolenie przedsiębiorcy stawiane jest zawsze na pierwszym miejscu. W wirtualnym biurze City Office w Warszawie przedsiębiorcy mają dostęp do specjalnego Panelu Klienta, który pozwala im nie tylko na stałą kontrolę przechowywanej dokumentacji, ale też lepszą organizację pracy przedsiębiorstwa.