Wirtualne biuro City Office w Warszawie | Dlaczego warto?


Wirtualne biuro City Office w Warszawie oferuje prestiżowy adres wirtualny oraz usługę pełnego outsourcingu. Sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować!


Wirtualne Biuro City Office w Warszawie. Zobacz, dlaczego warto nam zaufać!

Usługa wirtualnego biura staje się coraz bardziej popularna wśród zagranicznych, jak również polskich właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Nic w tym dziwnego – pełny outsourcing biurowy pozwala na dużą oszczędność czasu i pieniędzy dla przedsiębiorcy. W związku z tym pojawia się też coraz większa ilość firm, które oferują swoją pomoc w codziennym prowadzeniu i obsłudze biura. Dlaczego zatem miałbyś wybrać wirtualne biuro City Office w Warszawie? Oto kilka powodów, dla których warto nam zaufać i przekazać część swoich obowiązków!


Wirtualny adres w samym sercu Warszawy

Wirtualne biuro City Office mieści się w samym sercu stolicy w prestiżowym budynku Spektrum Tower przy ulicy Twardej 18. Z doświadczenia wiemy, że o ile sam adres nie ma większego wpływu na jakość zdalnie wykonywanych usług przez przedsiębiorców, o tyle ma ogromne znaczenie w tym, jak ogólnie jest postrzegana firma przez klientów. Ekskluzywny adres w centrum Warszawy będzie dla wielu naszych potencjalnych kontrahentów gwarancją bezpieczeństwa przy planowanej współpracy, a ponadto zapewni firmie rozpoznawalność, która przyciągnie wielu klientów zarówno z polskich, jak i zagranicznych miast.


Niskie koszty utrzymania biura

Wirtualny adres w samym centrum stolicy nie będzie jednak wiązał się z wysokimi kosztami utrzymania biura. Posiadamy konkurencyjne na rynku ceny usług biurowych, zaś swoim klientom dajemy możliwość wyboru jednego spośród czterech dostępnych pakietów, a tym samym dopasowania wszelkich usług do swoich indywidualnych potrzeb. Warto zaznaczyć, że pełny outsourcing biurowy w City Office to koszt 209zł miesięcznie, co w porównaniu z innymi cenami na rynku jest bardzo korzystnym dla przedsiębiorcy rozwiązaniem.


Pomoc nie tylko w obsłudze biura

Usługa wirtualnego biura w City Office wiąże się nie tylko z pomocą w codziennej obsłudze biura np. odbieranie przesyłek zwykłych, poleconych, kurierskich, ale też dostępem do sali konferencyjnej i powierzchni biurowej. W usłudze wirtualnego biura zawiera się również pomoc w rejestracji spółki w KRS, US, ZUS czy REGON. W związku z tym doradzamy i pomagamy wypełniać naszym klientom odpowiednie dokumenty, a dodatkowo w tym samym miejscu oferujemy wysokiej jakości usługi księgowe.


Doświadczenie i dyskrecja pracowników wirtualnego biura

Powierzanie obsługi swojego biura zewnętrznej firmie wymaga pewnego zaufania do wirtualnych pracowników. W biurze wirtualnym City Office możemy liczyć na pomoc wykwalifikowanego oraz dyskretnego personelu, który nie tylko usprawni codziennie funkcjonowanie naszej firmy, ale też będzie odpowiednio strzegł poufnych danych zawartych w dokumentach naszego przedsiębiorstwa. Wirtualnych pracowników z biura City Office charakteryzuje pełen profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista, dzięki czemu możemy mieć pewność, że odpowiednio wykonają obowiązki związane z outsourcingiem – również w kwestii bezpośrednich lub telefonicznych kontaktów z naszymi klientami.