Wirtualne biuro idealnym rozwiązaniem na pracę w terenie!


Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie w przypadku częstych wyjazdów i podróży służbowych oraz pracy w terenie. Zobacz, jakie niesie za sobą korzyści!


Wirtualne biuro – usługa, która ułatwi Twoją pracę w terenie!

Usługa wirtualnego biura to nie tylko doskonała alternatywa dla osób, które wykonują pracę zdalną w domu, lecz również dla tych przedsiębiorców, których praca wiąże się z koniecznością częstych wyjazdów lub po prostu pracy w terenie. Podpowiadamy, w jaki sposób pracownicy wirtualnego biura mogą pomóc w prowadzeniu biznesu na odległość i na jakie korzyści możemy liczyć!


Praca poza biurem

Prowadzenie własnego biznesu nie w każdym przypadku wygląda tak samo. W zależności od branży, w której działamy, nasza praca może polegać na spędzaniu całego dnia przy biurku lub, wręcz przeciwnie, na pracy w terenie, która wymaga od nas odbywania spotkań biznesowych z klientami np. w ich firmach. Taka sytuacja dotyczy między innymi przedsiębiorców, którzy stawiają na bezpośrednią sprzedaż swoich produktów lub usług u klienta, przedstawicieli handlowych lub medycznych, grafików komputerowych czy fotografów ślubnych.


Wyjazd służbowy, a praca biura

W każdym we wspomnianych przypadków podróż służbowa czy spotkanie biznesowe na mieście, wiąże się niestety bardzo często z zaniedbaniami we funkcjonowaniu własnego biura. Nieodebrana korespondencja tradycyjna lub mailowa, a także telefony od klientów – mogą bardzo niekorzystnie wpłynąć na nasz wizerunek, a przy tym utrudnić proces regulowania pewnych formalności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Nie oznacza to jednak, że prowadząc własną firmę powinnyśmy zrezygnować z podróży służbowych i pracy w terenie lub zastanowić się nad zatrudnieniem sekretarki na pełen etat do swojego biura. Wystarczy bowiem, że część swoich obowiązków przekażemy pracownikom wirtualnego biura.


Wirtualne biuro – podróż służbowa nie będzie już problemem

Decydując się na wynajem wirtualnego adresu oraz usługi wirtualnego biura, możemy ze spokojem oddać się wykonywaniu swoich codziennych obowiązków, podczas gdy wirtualni pracownicy zajmą się profesjonalną i kompleksową obsługą naszego biura. Nieodebrana korespondencja pocztowa, a następnie wyczekiwanie w długich kolejkach na poczcie po jej odbiór – to problemy, które nie będą nas już dotyczyły. Pracownicy wirtualnego biura odbiorą i przechowają oczekującą na nas korespondencję, a dodatkowo (na nasze życzenie) zeskanują wybrane listy i prześlą je do nas drogą mailową, zaś paczki przekażą na wskazany przez nas adres.


Wirtualny adres wizytówką Twojej firmy!

Warto zaznaczyć, że wraz z usługą wirtualnego biura zyskujemy również dostęp do wirtualnego adresu, który stanie się swoistą wizytówką naszej firmy. W przypadku wirtualnego biura City-Office jest to adres zlokalizowany w samym centrum Warszawy, który zwiększy naszą wiarygodność jako firmy oraz poczucie bezpieczeństwa u klientów, sprawiając tym samym, że zwiększą się ich chęci do podjęcia z nami długofalowej współpracy. Dodatkowo, w ramach usług wirtualnego biura, mamy możliwość wynajęcia sali konferencyjnej lub powierzchni biurowej na godziny, co sprawdzi się szczególnie w przypadku bardzo ważnych dla nas spotkań biznesowych.