Przedsiębiorca na urlopie wypoczynkowym | Wirtualne biuro


Przedsiębiorca ma prawo do urlopu wypoczynkowego, tak jak każdy pracownik! Zdecyduj się na usługę wirtualnego biura i zrezygnuj z pracy na urlopie!


Przedsiębiorca na urlopie wypoczynkowym. Zostaw swoje biuro pod opieką wirtualnych pracowników!

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej zdecydowanie posiada swoje zalety i wady. Osoby, które zakładają własną firmę, na początku widzą w niej same plusy  – wolność, niezależność i znacznie większe przychody. Z czasem jednak okazuje się, że praca na własny rachunek wymaga od nas również pewnych poświęceń – w tym oddania się pracy również w weekendy, święta czy podczas urlopu wypoczynkowego. Na szczęście istnieje sposób na to, by przedsiębiorca mógł udać się na prawdziwy urlop, a przy tym nie zaburzył normalnego rytmu pracy swojego biura.  


Drogi kliencie, przebywam na urlopie!

Konieczność pracy na urlopie wypoczynkowym to problem, który dotyczy przede wszystkim osób, posiadających jednoosobową działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy, prowadzący swoją firmę samodzielnie, bardzo często nie mogą sobie pozwolić na to, by przez dwa tygodnie wyłączyć komórkę, zaś na mailu pozostawić powiadomienie “przebywam na urlopie” – w ten sposób mogą bowiem stracić szansę na współpracę z niejednym kontrahentem. Oczywiście, nie zmienia to faktu, że przedsiębiorca ma prawo do urlopu wypoczynkowego tak samo, jak pracownik korporacji. Z tą jednak różnicą, że w przypadku prowadzonej jednoosobowej działalności gospodarczej, warto zastanowić się nad przekazaniem części swoich codziennych obowiązków pracownikom wirtualnego biura.


Praca na urlopie wypoczynkowym – to już przeszłość

Decydując się na usługę wirtualnego biura, możemy spokojnie udać się na urlop wypoczynkowy i spędzić wyjątkowy czas ze swoją rodziną, podczas gdy sprawami naszej firmy zajmą się wykwalifikowani specjaliści. Dzięki tej usłudze możemy liczyć na pełną obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przechowanie ważnej dla naszej firmy dokumentacji aż do naszego powrotu z urlopu. Co więcej, wirtualni pracownicy mogą zostać upoważnieni do odbierania telefonów od naszych klientów i powiadamiania ich o naszym urlopie. W przypadku niezwykle ważnych dla nas kontrahentów, na nasze życzenie, może zostać uruchomiona usługa przekierowywania połączeń na podany przez nas numer telefonu.


Biznes na wakacjach pod kontrolą

W wirtualnym biurze City Office rozumiemy, że przedsiębiorcy, mimo przebywania na urlopie, chcą nadal mieć swój biznes pod pełną kontrolą. Dlatego dla naszych klientów udostępniamy funkcjonalny Panel Klienta, który pozwoli im m.in. na sprawną obsługę poczty. Ponadto, w wybranych pakietach usług City Office, przedsiębiorcy będą mieli dostęp do usługi nielimitowanego skanowania poczty przychodzącej – pracownicy zeskanują i prześlą korespondencję na podany adres e-mail, dzięki czemu nie ominie ich żaden istotny fakt dotyczący prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Oryginały wszelkiej korespondencji będą czekały na przedsiębiorców w siedzibie wirtualnego biura, skąd będą mogli ją odebrać osobiście po powrocie z wakacji.