Wirtualne biuro – pomoc przy umowie zawartej na odległość!


Wirtualne biuro to prawdziwa gwarancja bezpieczeństwa dla klientów, decydujących się na zawarcie umowy na odległość. Poznaj zalety wirtualnego adresu!


Wirtualne biuro gwarancją bezpieczeństwa dla Twoich klientów. Zobacz, jak możesz zyskać zaufanie klienta przy umowie zawartej na odległość!

Prowadzenie własnego biznesu bardzo często wymaga od przedsiębiorców pozyskiwania klientów na własną rękę – nie w każdym przypadku prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest tak proste, że klienci sami zgłaszają się do przedsiębiorcy z zamiarem zakupu jego towarów lub usług. Właściciele małych firm często zmuszeni są odbywać spotkania z klientami poza biurem, a tym samym zawierać umowy na odległość. Prawda jest jednak taka, że klienci darzą mniejszym zaufaniem firmy, które nie posiadają ani swojego stacjonarnego oddziału ani też adresu, który można bez problemu znaleźć w internecie. Dlatego w przypadku umów zawieranych na odległość warto rozważyć usługę wirtualnego biura, która pomoże nam przekonać do siebie niejednego klienta.


Umowa zawarta przez telefon a wiarygodność firmy

W dzisiejszych czasach nikogo nie dziwi fakt, że większość codziennych spraw, w tym zakup wybranych usług lub towarów, możemy załatwić od ręki przez telefon lub internet. Współcześnie mamy do czynienia z ogromnym postępem technologicznym, przynoszącym dużą wygodę nie tylko klientom, ale też przedsiębiorcom, którzy swoim biznesem mogą kierować z dowolnego miejsca, a przy tym zaoszczędzić na kosztach związanych z prowadzeniem tradycyjnego biura czy nawet magazynu. Trzeba jednak przyznać, że umowy zawierane na odległość, w tym również przez telefon, wzbudzają w wielu klientach swoistą niepewność oraz brak poczucia bezpieczeństwa – niejednokrotnie bowiem zdarza się, że po zawarciu umowy na odległość, klienci posiadają utrudniony kontakt z firmą, co staje się bardzo dużym problem w przypadku chęci złożenia reklamacji czy odstąpienia od umowy.


Wirtualne biuro a zawarcie umowy na odległość

Usługa wirtualnego biura może przynieść bardzo duże korzyści firmie, która funkcjonuje przede wszystkim na podstawie umów zawieranych na odległość. Wirtualne biuro, a co za tym idzie wirtualny adres, sprawdzi się szczególnie w przypadku przedsiębiorców nieposiadających własnego biura, z którym klient mógłby się skontaktować praktycznie w każdym momencie. Jest to skuteczny sposób na zwiększenie wiarygodności przedsiębiorstwa oraz zapewnienie klientom wysokiego poczucia bezpieczeństwa.


Wirtualny adres – wizytówka Twojej firmy

Decydując się na usługę wirtualnego biura City Office, zyskujemy przede wszystkim wirtualny adres, który staje się swoistą wizytówką naszego przedsiębiorstwa. Możemy umieścić go na własnej stronie internetowej, wizytówce czy nawet oficjalnych papierach urzędowych, dzięki czemu klient, który zawrze z nami umowę na odległość, będzie miał szansę upewnić się, że trafił na godnego zaufania kontrahenta.


Wirtualne biuro – realne dla klienta

W przypadku gdy nasz klient zapragnie skontaktować się z nami telefonicznie lub umówić się na spotkanie biznesowe w celu potwierdzenia naszej wiarygodności, pracownicy wirtualnego biura potwierdzą adres lokalizacji naszej firmy, a nawet zorganizują nasze spotkanie z klientem w jednej z sal konferencyjnych w prestiżowym budynku Spektrum Tower. Bardzo ważne jest też to, że klienci, którym przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, będą mogli przesłać swoją rezygnację na adres biura, o czym powiadomią nas wirtualni pracownicy.