Wirtualne biuro Warszawa | Miejsce na siedzibę Twojej firmy!


Wirtualne biuro to możliwość wynajmu prestiżowego adresu w Warszawie i biura na godziny. Zobacz, dlaczego warto wybrać wirtualną siedzibę dla swojej firmy!


Realna firma, wirtualny adres. Zobacz, na czym polega idea wirtualnego biura!

Z każdym dniem rośnie w Polsce liczba małych i średnich przedsiębiorstw, które dumnie wkraczają na rynek ze swoimi świeżymi pomysłami na dochodowy biznes. Coraz większa ilość Polaków decyduje się na założenie działalności gospodarczej w celu samozatrudnienia, uzyskania dodatkowych dochodów czy rozwijania swoich mniejszych lub większych pasji. Jednak w wielu przypadkach już na samym początku działalności pojawia się problem, związany z organizacją w miarę oszczędnego miejsca na siedzibę firmy. Z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach powstała właśnie idea wirtualnego biura – z wirtualnym adresem i możliwością wynajmu powierzchni biurowej na godziny.


Skąd wziął się pomysł na wirtualne biuro?

Pierwsze wirtualne biuro powstało w 1994 roku, a jego twórcą był amerykański biznesmen Ralph Gregory. Prowadząc własny biznes, zauważył u innych przedsiębiorców duże zainteresowanie możliwością wynajmu samego adresu firmy wraz ze zdalną obsługą biura. W taki sposób powstało pierwsze “Inteligentne biuro”, które pozwoliło znacznie zredukować koszty związane z prowadzeniem biura, a przy tym utrzymać wysoką jakość jego usług.


Prestiżowy i wirtualny adres

Już kilkanaście lat temu uznano możliwość wynajmu prestiżowego adresu dla firmy za prawdziwy przełom w prowadzeniu szeroko pojętego biznesu. Pozwolił on wielu przedsiębiorcom kreować odpowiedni wizerunek firmy, a przy tym zwiększać poziom zaufania u klientów, dla których ekskluzywny adres w centrum stolicy okazał się swego rodzaju gwarantem bezpieczeństwa przy zawieranych umowach. Nasze wirtualne biuro City Office oferuje przedsiębiorcom prestiżowy adres w jednym z atrakcyjniejszych budynków w Warszawie. “Spektrum Tower” już swoim samym swoim wyglądem potwierdza, że stanowi prawdziwe centrum biznesu.


Wynajem biura w Warszawie na godziny

Pamiętajmy jednak, że wirtualne biuro to nie tylko adres w prestiżowej dzielnicy większego miasta, ale też możliwość wynajęcia biura w wybranym przez siebie dniu na godziny. Dzięki temu wirtualne na co dzień biuro może przekształcić się w realnie funkcjonujące miejsce pracy. Co więcej, zadaniem przedsiębiorcy jest jedynie wybór dogodnego dla siebie i kontrahenta terminu, zaś całą organizacją spotkania biznesowego zajmą się pracownicy wirtualnego biura. Warto zaznaczyć, że sale konferencyjne są klimatyzowane i przystosowane są do przyjęcia 4-6 osób, a dodatkowo zostają wyposażone w specjalne sprzęty audiowizualne i konferencyjne, by zapewnić jak najbardziej profesjonalny i komfortowy przebieg spotkania.


Obsługa wirtualnego biura

Decydując się na usługę wirtualnego biura, poza ekskluzywnym adresem, możliwością wynajmu sali konferencyjnej i powierzchni biurowej na godziny, zapewnimy sobie również kompleksową obsługę sekretarską (bieżąca korespondencja przychodząca i wychodząca, odbieranie telefonów i przekierowywanie połączeń), a także dostęp do doradztwa w zakresie rejestracji spółki, księgowości czy ofert handlowych. Można zatem powiedzieć, że wirtualne biuro to niezastąpiona pomoc dla firmy w przystępnej cenie, która odciąży przedsiębiorcę od wielu codziennych obowiązków.