od 999

 

rejestracja spółek warszawa

 • DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI BEZ UDZIAŁU KLIENTA W PROCESIE REJESTRACJI
 • POMOC PRZY ZAKŁADANIU SPÓŁKI Z O. O./ AKCYJNEJ/ KOMANDYTOWEJ
 • PRZYGOTOWANIE UMOWY LUB REJESTRACJA ONLINE S24
 • WYPEŁNIANIE WNIOSKÓW DO KRS/ URZĘDU SKARBOWEGO/ GUS/ ZUS
 • SPRZEDAŻ GOTOWYCH SPÓŁEK Z O. O.

WYBIERAJĄC PAKIET 'PREMIUM' OFERUJEMY REJESTRACJĘ SPÓŁKI GRATIS

OFERTA WYKONANIA USŁUGI REJESTRACJI
SPÓŁKI PRAWA HANDLOWEGO ZAWIERA:

 • KOMPLEKSOWĄ USŁUGĘ REJESTRACJI W SYSTEMIE S24,
 • POMOC W UZYSKANIU ELEKTRONICZNEGO PODPISU,
 • PROJEKT UMOWY SPÓŁKI ORAZ ZORGANIZOWANIE SPOTKANIA U NOTARIUSZA.
 • PRZYGOTOWANIE KOMPLETU WNIOSKÓW REJESTRACYJNYCH DO KRS
 • PRZYGOTOWANIE WNIOSKU NIP-8 JAKO DANYCH UZUPEŁNIAJĄCYCH PO REJESTRACJI SPÓŁKI W KRS,
 • PRZYGOTOWANIE OŚWIADCZENIA DO ZUS O NIEZATRUDNIANIU PRACOWNIKÓW
 • DORADZTWO DOTYCZĄCE POSZCZEGÓLNYCH ETAPÓW REJESTRACYJNYCH W KRS, US, GUS I ZUS
 • DOSTARCZENIE I ZŁOŻENIE KOMPLETU PODPISANYCH WNIOSKÓW W IMIENIU ZLECAJĄCEGO.

Usługa Cena netto
REJESTRACJA SPÓŁKI Z O.O. – S24 999
REJESTRACJA SPÓŁKI KOMANDYTOWEJ– S24 1899
REJESTRACJA PARY SPÓŁEK SP. Z O.O. SP. K.– S24 1899
REJESTRACJA SPÓŁKI AKCYJNEJ 3999

 

GOTOWE SPÓŁKI

AKTUALNA LISTA DOSTĘPNYCH SPÓŁEK NA 01.2016 R.

KRS Nazwa spółki Cena netto Pełna oferta
0000758654 BUILDING TECHNOLOGIES CONSULTING Sp. z o.o. 5999 konktakt
00000000 SME BUSINESS 5999 w przygotowaniu
00000000 SME OFFICE 5999 w przygotowaniu

Specjalizujemy się również w zakładaniu i sprzedaży gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowanych w Polsce i zagranicą.

Spółki, które oferujemy:

 • są czyste, tzn. od momentu rejestracji nie prowadziły działalności gospodarczej,
 • nie są płatnikiem podatku VAT; rejestracji w VAT możemy dokonać w dniu ich sprzedaży w trybie natychmiastowym,
 • są zgłoszone do wszystkich organów rejestrowych,
 • spółki posiadają wpłacony kapitał zakładowy, natomiast w trakcie sprzedaży udziałów kapitał zostaje rozliczony,

Przy zakupie możliwa jest dowolna zmiana parametrów spółki: kwoty kapitału, nazwy, siedziby, umowy, reprezentacji.

 

PROCES REJESTRACJI SPÓŁKI DLA WIĘKSZOŚCI OSÓB, KTÓRE ROBIĄ TO PIERWSZY RAZ JEST NIECO SKOMPLIKOWANY I CZĘSTO CZASOCHŁONNY, DLATEGO TEŻ CITY OFFICE OFERUJE SWOIM KLIENTOM POMOC W PROCESIE REJESTRACYJNYM SPÓŁKI LUB DZIAŁALNOŚCI.

PRZEDE WSZYSTKIM OFERUJEMY USŁUGĘ REJESTRACJI SPÓŁEK W WARSZAWIE Z ZAKRESU PRAWA HANDLOWEGO LUB ZAKŁADANIA JEDNOOSOBOWEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ. OBECNIE OKRES OCZEKIWANIA NA REJESTRACJĘ W KRS W FORMIE TRADYCYJNEJ TRWA 5-6 TYGODNI. W PRZYPADKU REJESTRACJI SPÓŁKI W SYSTEMIE S24  – REJESTRACJA TRWA OD 1 DNIA DO 7 DNI.

POWYŻEJ PRZEDSTAWIAMY CENNIK USŁUGI REJESTRACJI SPÓŁKI (WYNAGRODZENIE ZA USŁUGĘ), KTÓRE NIE OBEJMUJĄ OPŁAT SĄDOWYCH W KRS, KOSZTÓW NOTARIUSZA ORAZ POZOSTAŁYCH OPŁAT URZĘDOWYCH.

Zakładanie i rejestracja spółek Warszawa

Zarówno założenie, jak i rejestracja spółki w Warszawie to procesy złożone, które wymagają uwzględnienia licznych wymagań prawnych. W związku z tym warto powierzyć je w ręce specjalistów. Dzięki naszej pomocy możesz liczyć na szybkie i skuteczne przejście przez wszystkie etapy założenia oraz rejestracji spółki w Warszawie 

Zanim jednak przystąpisz do powołania do życia nowej spółki, najpierw musisz podjąć decyzję dotyczącą jej formy prawnej. Jeśli nie wiesz, na jakie rozwiązanie się zdecydować, możesz liczyć na nasze wsparcie. Postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości oraz odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Cię pytania. Udzielamy fachowych porad oraz wyjaśniamy, czym różnią się poszczególne formy działalności. 

Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjną czy komandytową możesz założyć w sposób tradycyjny, czyli w formie aktu notarialnego lub przez Internet, za pośrednictwem portalu S24, który prowadzony jest przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Niewątpliwie drugie rozwiązanie jest znacznie wygodniejsze, choćby ze względu na fakt, że zakładanie spółki w Warszawie trwa maksymalnie 7 dni, przy czym w przypadku tradycyjnej rejestracji czas oczekiwania wynosi nawet do 6 tygodni. Nasze wirtualne biuro w Warszawie specjalizuje się w kompleksowej obsłudze rejestracji spółki w S24 i takie rozwiązanie polecamy naszym klientom. 

Rejestracja spółki w S24 to także szereg innych korzyści. Oto one: 

 • Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz zawierać umowy spółki w szczególnej formie, np. w formie notarialnej, jak ma to miejsce w przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, co pozwoli Ci zaoszczędzić koszty taksy notarialnej. 
 • Zakładając spółkę w S24, zyskujesz dostęp do wszystkich niezbędnych dokumentów, które możesz wypełnić w formie elektronicznej.  
 • Niezbędne formalności dopełnisz przez Internet. Co ważne, system jest niezwykle przejrzysty i intuicyjny, dzięki czemu każdy poradzi sobie z jego obsługą.  
 • Decydując się na założenie spółki w S24 zapłacisz niższą opłatę sądową, która wynosi 250 zł (zamiast 500 zł). 

Po założeniu konta możesz korzystać ze wszystkich funkcji portalu S24. Jako zalogowany użytkownik możesz tworzyć profile własnych przedsiębiorstw, a także przeglądać profile tych, do których dostęp nadał Ci inny użytkownik S24. Na konto utworzone w systemie otrzymasz również wszelkie informacje dotyczące procesu rejestracji spółki. Co więcej, jeśli zostanie przesłana do Ciebie jakakolwiek korespondencja, na podany przy rejestracji adres e-mail dostaniesz o tym stosowne powiadomienie.  

City Office zajmuje się także obsługą księgową firm, udostępnianiem sal konferencyjnych na godziny w Warszawie, jak również biur serwisowanych w Warszawie. Ponadto tworzymy przyjazną i komfortową strefę coworkingu w Warszawie, a także zapewniamy wirtualny adres w Warszawie w City Office przy ulicy Twardej 18. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu!