ZAREJESTRUJ FIRMĘ W 3 PROSTYCH KROKACH

WYBIERZ PAKIET

Wybierz pakiet Wirtualnego biura, który jest najbliżej Twoich potrzeb

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Przejdź do formularza online

PODPISZ UMOWĘ

Na miejscu na Twardej 18 w Warszawie lub korespondencyjnie

CENNIK PAKIETÓW

Przy płatności za 1 miesiąc

   139 169  299

Przy płatności za 6 miesięcy

129  149 289

Przy płatności za 12 miesięcy

69 59 109 89 139 99 239 z199
WYBIERZ WYBIERZ WYBIERZ
WYBIERZ SWÓJ PAKIET
Wirtualny Adres (siedziba) PROMO
PROMOCJA
Wirtualne Biuro BASIC Wirtualne Biuro BUSINESS
ZALECANY
Wirtualne Biuro PREMIUM
CENNIK 6959 109 89 139 99
239 199
PRESTIŻOWY ADRES DLA FIRMY – „Spektrum Tower”  | Twarda 18, Warszawa |

OBSŁUGA KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ

 
INFORMOWANIE O NADEJŚCIU I ODBIORZE KORESPONDENCJI

NIELIMITOWANE SKANOWANIE POCZTY

WYSYŁKA ZEBRANEJ KORESPONDENCJI

raz w miesiącu w formie przesyłki zbiorczej przesyłanie na wskazany adres Klienta

DOSTĘP DO SALI  KONFERENCYJNEJ

w wymiarze 8 godz./m-c

 
POMOC PRZY REJESTRACJI SPÓŁKI – KRS, Urząd Skarbowy, ZUS i REGON

Oferta specjalna ! ! !

specjalna oferta księgowości dla Klientów CITY OFFICE sprawdź https://www.city-office.pl/ksiegowosc/

 

wszystkie kwoty znajdujące się na stronie są cenami netto (należy do nich doliczyć podatek VAT 23%).

  • oferta dotycząca pakietu „Wirtualne Biuro – BASIC” jest ofertą ograniczoną czasowo i obowiązuje do dnia 30.11.2022 r.
  • oferta dotycząca pakietu „Wirtualne Biuro – BUSINESS” jest ofertą ograniczoną czasowo i obowiązuje do dnia 30.11.2022 r.
   Cena promocyjna – 99 zł / m-c dotyczy tylko umowy na czas określony i płatności z góry za 12 m-cy.
  • oferta dotycząca pakietu „Wirtualne Biuro – PREMIUM” jest ofertą ograniczoną czasowo i obowiązuje do dnia 30.11.2022 r.
   Cena promocyjna – 199 zł / m-c dotyczy tylko umowy na czas określony i płatności z góry za 12 m-cy.

PROMOCJA

PAKIET Wirtualny Adres

Dedykowany osobom oraz firmom, które rozpoczynają działalność i potrzebują adresu do celów rejestracyjnych. Obecnie najtaniej oferowana usługa w Warszawie.

W ramach ceny Klient otrzymuje adres do celów rejestracyjnych, marketingowych i korespondencyjnych. Umowa zawierana jest na okres 12 m-cy. 

PAKIET BASIC

Rekomendowany dla wszystkich, którzy potrzebują posiadać siedzibę swojej firmy w prestiżowym biurowcu w śródmieściu Warszawy. Dzięki temu rozwiązaniu zostaną ograniczone koszty do minimum. W ramach ceny Klient otrzymuje adres do celów urzędowych, marketingowych i korespondencyjnych oraz pełną obsługę korespondencji. Istnieje możliwość skanowania korespondencji na żądanie Klienta.

ZALECANY

PAKIET BUSINESS

Rozwiązanie dla aktywnych. Dedykowany firmom, które potrzebują pełnej obsługi korespondencji przychodzącej. Usługa zawiera wszystkie opcje pakietu Basic. Dodatkowo Klient otrzymuje nielimitowane skanowanie poczty oraz natychmiastową wysyłkę poprzez e-mail. Istnieje możliwość (na żądanie) wysyłki zgromadzonej korespondencji na wskazany adres.

PAKIET PREMIUM

Najlepszy wybór dla firm potrzebujących być w stałym kontakcie z biurem.  Nielimitowana obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Dodatkowo zajmiemy się całym procesem rejestracyjnym firmy – przygotujemy wnioski do KRS i złożymy je w imieniu Klienta. Pakiet godzinowy korzystania z sali konferencyjnej umożliwia bezproblemowe spotkania biznesowe w siedzibie firmy.

69 59

wirtualne biuro

 • PRESTIŻOWY ADRES DLA FIRMY W CENTRUM WARSZAWY
 • PEŁNA OBSŁUGA KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ I WYCHODZĄCEJ
 • NIELIMITOWANE SKANOWANIE KORESPONDENCJI W CIĄGU GODZINY
 • DOSTĘP DO SALI KONFERENCYJNEJ I GABINETÓW
 • ZAWARCIE UMOWY W CIĄGU 15 MINUT NA MIEJSCU LUB KORESPONDENCYJNIE

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Usługa, którą jest Biuro Wirtualne, stanowi pakietowe rozwiązanie przygotowane z myślą o tych z Państwa, którzy swojej działalności pragną nadać w pełni profesjonalny charakter. Wirtualny adres, udostępniany w ramach oferowanej usługi, pozwoli zarejestrować działalność pod danymi jednego z najbardziej prestiżowych budynków biznesowych w centrum Warszawy. Ma to nie tylko znaczenie wizerunkowe dla firmy, ale również organizacyjne – dogodne położenie to również łatwiejszy kontakt z Klientami. Ma to ogromne znaczenie, gdyż Klienci korzystający z takiej obsługi mogą również wynająć biuro na godziny – np. na czas planowanego spotkania biznesowego. Temu wszystkiemu towarzyszą niskie koszty, brak konieczności ponoszenia niezaplanowanych opłat (wszystkie wydatki znają Państwo z góry) oraz pełne wsparcie naszego zespołu – np. przy obsłudze poczty.

Wirtualne Biuro Warszawa

Oferujemy prestiżową lokalizację w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Twardej 18 w budynku biurowym „Spektrum Tower” dzięki, której zyskasz najlepszy adres na biznesową wizytówkę oraz profesjonalną obsługę administracyjną Twojej firmy.

Wirtualne biuro, czyli wspólny adres dla wielu firm. Jest to miejsce gdzie można się spotkać z klientem, są tu też odbierane telefony i korespondencja. Skierowane jest dla osób startujących ze swoją działalnością, ale i nie tylko.

Główną zaletą naszego biura wirtualnego są niskie koszty korzystania i obsługi. Kwoty wahają się od 69 zł do 249 zł. Jest to tańsze rozwiązanie, niż wynajem lokalu.

Osoby, które chciałyby wynająć indywidualny lokal w celu prowadzenia działalności, zapłaciłyby w takiej lokalizacji minimum 5000 – 8000 zł netto miesięcznie plus wydatki za podstawowe media (energię elektryczną, zużycie wody, internet), wyposażenie lokalu (meble, komputer, drukarka, fax, telefon stacjonarny, niszczarka itp.) oraz koszty wynagrodzenia sekretarki.

Jak wiadomo adres firmy ma duże znaczenie. Przede wszystkim prestiżowa lokalizacja wskazuje, że firma znajdująca się w ścisłym centrum Warszawy co przenosi się na prestiż i rozpoznawalność marki.

Taki adres dla firmy ułatwia kontakty, ale również łatwiejsze zlokalizowanie przez potencjalnych klientów.

Pełna obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej wraz ze skanowaniem oraz pomoc w organizacji spotkania biznesowego daje możliwość skoncentrowania się jedynie na prowadzeniu działalności biznesowych.

W uzależnieniu od wybranego pakietu prowadzący firmę może skorzystać z wielu udogodnień dodatkowych m.in. wynajęcie sali konferencyjnej w celu przeprowadzenia spotkania, czy szkolenia oraz uzyskać pomoc przy rejestracji firmy lub zlecić prowadzenie księgowości.

W razie konieczności pomocy w trudnych sytuacjach zawsze można zwrócić się do obsługi wirtualnego biura, która chętnie pomoże wspólnie rozwiązać problem.

Biuro wirtualne jest świetnym rozwiązaniem dla freelancerów pracujących zdalnie, małych i średnich agencji prowadzących działalność głównie przez Internet i dla wszystkich osób, które nie potrzebują drogiego biura do wykonywania swojej pracy. Dzięki adresom wirtualnym mogą oni zoptymalizować swoje koszty.

Należysz do takich osób? Skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy Ci cenę wirtualnego biura dopasowaną do Twoich potrzeb.

Cennik wirtualnego biura uwzględnia indywidualne potrzeby każdego klienta, dzięki czemu każdy może wybrać dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Ceny wirtualnego biura w Warszawie w City Office rozpoczynają się już od 69 zł miesięcznie!

Sprawdź, jakie korzyści oferuje nasz cennik wirtualnego biura City Office i zdecyduj się na opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Oprócz adresu w atrakcyjnej cenie zapewniamy również dodatkowe usługi.

Oferujemy m.in. obsługę księgową firm, wsparcie w rejestracji spółek, dostęp do sal konferencyjnych, a także komfortowe biura serwisowane w Warszawie, zapewniające możliwość skorzystania z doskonale przygotowanych i nowoczesnych miejsc do pracy. Jeśli wiec szukasz przestrzeni do coworkingu w Warszawie, jesteś we właściwym miejscu!

Masz do nas pytania? Zapraszamy do kontaktu z wirtualnym biurem City Office w Warszawie! Przedstawimy Ci wszelkie szczegóły oraz zaproponujemy cennik wirtualnego biura.

http://www.beyonoffice.pl