Wirtualny Adres Warszawa

 

Nowoczesne biuro – wirtualne wsparcie naszego zespołu – to propozycja dla przedsiębiorców poszukujących elastycznych warunków współpracy oraz dostosowanego do nich modelu działania, który nie będzie wiązał się z jakimikolwiek ograniczeniami. Dlatego też oferujemy nie tylko biuro na godziny – możliwość wynajmu doskonale wyposażonej przestrzeni do pracy oraz biznesowych spotkań, ale również wirtualny adres,  który pozwoli na sprawne zarejestrowanie działalności. To także propozycja dla tych,  którzy chcą rozszerzyć działalność lub wykorzystać potencjał prestiżowej lokalizacji, którą niewątpliwie daje warszawski „Spektrum Tower”.
Oprócz adresu oferujemy również coworking – kompleksowo przygotowaną przestrzeń do pracy dla freelancerów oraz zespołów projektowych. Elastyczny model współpracy pozwoli Państwu również wykorzystać naszą pomoc przy zarządzaniu pocztą oraz wielu innych zadaniach biznesowych.

 

Wirtualny adres dla firmy – dlaczego warto?

Korzystanie z wirtualnego adresu to nie tylko doskonały sposób na oddzielenie życia prywatnego od zawodowego, ale też tworzenie ram profesjonalnej firmy, której usługami zainteresują się potencjonalni klienci. Siedziba firmy w centrum miasta zrobi na kontrahentach zdecydowanie lepsze wrażenie niż adres naszego prywatnego mieszkania. Choć sam adres nie ma bezpośredniego wpływu na jakość wykonywanej pracy przez freelancera, to dla klienta może stanowić kluczowy czynnik decydujący o podjęciu z nim współpracy.

Praca i przyjmowanie klientów w domu

Trzeba zaznaczyć, że wirtualny adres to nie tylko element “dekoracyjny” na naszą wizytówkę lub stronę internetową, ale też możliwość posługiwania się tym adresem przy umawianiu spotkań z klientami. Usługa wirtualnego biura zawiera bowiem dostęp do wynajmu biura lub sali konferencyjnej na godziny, w której możemy odbyć spotkanie biznesowe ze swoimi kontrahentami lub nawet rozmowy rekrutacyjne z pracownikami. Dzięki temu będziemy mogli zrezygnować z przeprowadzania ważnych rozmów w krępujących lub trudnych warunkach np. w hałaśliwej kawiarni lub we własnym mieszkaniu i w otoczeniu wielu osobistych przedmiotów.

 


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w zakładce:

Wirtualne Biuro

 

 

Wirtualny Adres Warszawa 10:18 am