Wirtualny Adres Warszawa

 

Wirtualny adres jest to propozycja dla przedsiębiorców poszukujących elastycznych warunków współpracy oraz dostosowanego do nich modelu działania, który nie będzie wiązał się z jakimikolwiek ograniczeniami. Dlatego też nasza firma oferuje nie tylko biuro na godziny, czyli możliwość wynajmu doskonale wyposażonej przestrzeni do pracy oraz biznesowych spotkań, ale również wirtualny adres firmy, który pozwoli na sprawne zarejestrowanie działalności. To także rozwiązanie dla tych, którzy chcą rozszerzyć działalność lub wykorzystać potencjał prestiżowej lokalizacji, którą niewątpliwie daje warszawski biurowiec Spektrum Tower.

Oprócz adresu wirtualnego oferujemy również coworking w Warszawie – kompleksowo przygotowaną przestrzeń do pracy dla freelancerów oraz zespołów projektowych. Elastyczny model współpracy pozwoli Państwu także wykorzystać naszą pomoc przy zarządzaniu pocztą oraz wielu innych zadaniach biznesowych.


Co to jest wirtualny adres?

Wirtualny adres firmy jest to adres, który można wynająć w celu zarejestrowania na niego swojej działalności – nie tylko głównej siedziby firmy, ale także jej filii czy oddziału. Co najważniejsze, taki adres zazwyczaj nie wiąże się z faktycznym miejscem wykonywania działalności.

Skąd więc takie rozwiązanie? Dlaczego warto zdecydować się na wynajem adresu? Jakie są zalety tego rozwiązania? Odpowiedź znajdą Państwo poniżej.


Wirtualny adres dla firmy – dlaczego warto?

Korzystanie z wirtualnego adresu to nie tylko doskonały sposób na oddzielenie życia prywatnego od zawodowego, ale także możliwość tworzenia ram profesjonalnej firmy, której usługami zainteresują się potencjonalni klienci. Siedziba firmy w centrum miasta zrobi na kontrahentach zdecydowanie lepsze wrażenie niż adres prywatnego mieszkania. Choć sam adres nie ma bezpośredniego wpływu na jakość wykonywanej pracy przez freelancera, to dla klienta może stanowić kluczowy czynnik decydujący o podjęciu z nim współpracy.

Ponadto wirtualny adres dla firmy służy także temu, by otrzymywać na niego, a także wysyłać z niego wszelką korespondencję związaną z prowadzoną działalnością. W City Office zapewniamy pełną obsługę korespondencji, a oprócz tego również możliwość nielimitowanego skanowania korespondencji w ciągu godziny, jak i dostęp do sali konferencyjnej oraz gabinetów.


Wirtualne adresy dla przyszłych firm

Wynajem adresu będzie także świetnym rozwiązaniem dla osób, które niebawem planują otworzyć jednoosobową działalność gospodarczą, ale już teraz chcą oddzielić życie prywatne od obowiązków zawodowych. Dzięki temu od samego początku funkcjonowania firmy, będą mogły korzystać z wirtualnego adresu, dzięki czemu uchronią się przed wizytami klientów pod adresem prywatnym.

Z wirtualnego adresu do korespondencji korzystają również osoby świadczące usługi w terenie, które nie potrzebują stacjonarnej siedziby firmy. W ten sposób wszelka korespondencja dociera do wirtualnego biura w Warszawie, gdzie jest bezpiecznie przechowywana.

Jak widać, wirtualne adresy sprawdzą się w bardzo wielu przypadkach. Nic więc dziwnego, że z roku na rok korzysta z nich coraz więcej osób. To rozwiązanie wybierane nie tylko przez właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, ale także przez małe i średnie firmy, które nie potrzebują siedziby stacjonarnej.


Umawianie spotkań na adres wirtualny

Trzeba zaznaczyć, że wirtualny adres biura to nie tylko „element dekoracyjny” na wizytówkę czy stronę internetową, ale również możliwość posługiwania się tym adresem przy umawianiu spotkań z klientami. Usługa adresu wirtualnego biura pozwala bowiem na dostęp do wynajmu biura czy też wynajmu sal konferencyjnych w Warszawie na godziny, w których mogą Państwo odbyć spotkanie biznesowe ze swoimi kontrahentami lub rozmowy rekrutacyjne z pracownikami. Dzięki temu będą Państwo mogli zrezygnować z przeprowadzania ważnych rozmów w krępujących lub trudnych warunkach, np. w hałaśliwej kawiarni lub we własnym mieszkaniu i w otoczeniu wielu osobistych przedmiotów.


Czy wirtualne adresy dla firm są legalne?

Zastanawiają się Państwo, czy wirtualne adresy dla firm są legalne? Nie muszą się Państwo obawiać! Wynajem adresu jest jak najbardziej legalny. W tym celu muszą Państwo tylko podpisać stosowną umowę z biurem wirtualnym.

Należy jednak pamiętać, że podatek dochodowy oraz podatek VAT jako jednoosobowa działalność gospodarcza odprowadza się do Urzędu Skarbowego zgodnego z miejscem zamieszkania jako osoby fizycznej. Oznacza to, że zmiana lub ustalenie adresu jednoosobowej firmy jako adresu biura wirtualnego nie spowoduje, że właściwy Urząd Skarbowy zmieni się lub będzie zależny od lokalizacji biura wirtualnego.


Wirtualny adres do korespondencji

Wirtualny adres do korespondencji to usługa umożliwiająca kierowanie korespondencji przychodzącej na wskazany wirtualny adres firmy – w tym przypadku na adres wirtualnego biura City Office w Warszawie, które oferuje taką usługę. Dzięki temu nie muszą Państwo podawać swojego prywatnego adresu jako adresu korespondencyjnego i nie muszą się Państwo martwić, że korespondencja biznesowa będzie dostarczana pod prywatny adres zamieszkania.

Jeśli chodzi o cenę wirtualnego biura, do wyboru mamy trzy oferty, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Są to pakiety BASIC, BUSINESS oraz PREMIUM. O tym, co zawierają poszczególne oferty oraz ile kosztują, przeczytają Państwo w zakładce WIRTUALNE BIURO.


Wirtualny adres działalności gospodarczej lub spółki

Bez względu na to, czy prowadzą Państwo jednoosobową działalność gospodarczą czy też spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, jeśli nie potrzebują Państwo stacjonarnej siedziby firmy, mogą Państwo skorzystać z rozwiązania, jakim jest wirtualny adres.

Ze względu na to, że ceny wynajmu biur w Warszawie są bardzo wysokie, biura wirtualne wydają się być znacznie bardziej ekonomiczną opcją dla wielu przedsiębiorców. Zapewniają dużą oszczędność, szczególnie na samym początku prowadzenia działalności. Jest to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy pracują zdalnie, w terenie lub często podróżują, a jednak potrzebują prestiżowego adresu.


Adres wirtualny firmy – wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

Decydując się na wynajem adresu dla firmy w City Office, zyskują Państwo możliwość wykorzystywania prestiżowego adresu (Spektrum Tower, ul. Twarda 18 w Warszawie) do celów rejestracyjnych w urzędach oraz do wykorzystywania na potrzeby marketingowe. Ponadto mogą Państwo liczyć na obsługę korespondencji (przesyłki zwykłe, polecone, priorytetowe oraz kurierskie).

Dodatkowo w ramach naszej usługi wirtualnego biura zapewnimy Państwu również dostęp do sali konferencyjnej, nielimitowanego skanowania dokumentów czy pomocy w rejestracji spółek w Warszawie. Ponadto naszym klientom możemy zaoferować także obsługę księgową firm.


Wirtualny adres dla firmy w Warszawie – zapraszamy do City Office

Prowadzą Państwo firmę samodzielnie i z powodzeniem realizują Państwo zlecenia w swoim domu? A może mają Państwo start-up czy też wykonują pracę zdalną lub często Państwo podróżują i nie potrzebują własnego biura? Wirtualny adres dla firmy w City Office w Warszawie może być dla Państwa strzałem w dziesiątkę. To wygoda, prestiż i olbrzymia swoboda działania!


Jeśli mają Państwo do nas jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Państwo pytania.

 

 

Wirtualny Adres Warszawa 10:18 am