od    75 – Uproszczona Księgowość

          od 150 Pełna Księgowość

obsługa księgowa firm

 • OBSŁUGA KSIĘGOWA I BIURO W JEDNYM MIEJSCU
 • PROWADZENIE KSIĄG HANDLOWYCH/ KPIR/ KADR I PŁAC
 • PRZEKAZYWANIE DOKUMENTÓW DROGĄ ELEKTRONICZNĄ
 • KOMPLEMENTARNE KONSULTACJE BILANSOWE I PODATKOWE
 • SPECJALNA OFERTA CENOWA DLA KLIENTÓW WIRTUALNEGO BIURA

OBSŁUGA KSIĘGOWA DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM

W zależności od wybranego pakietu usług, oferujemy:

Domeną naszej firmy księgowej jest rachunkowość. Jakość  świadczonych przez nas usług doceniają klienci współpracujący z naszym partnerem od lat.

Naszymi klientami są osoby prowadzące działalność jak i spółki prawa handlowego. Posiadamy uprawnienia do kompleksowej obsługi księgowej wszystkich podmiotów gospodarczych.

Nasze biuro rachunkowe to synonim wysokiej jakości i niezawodności, Dodatkowo nasz profesjonalizm potwierdzają wszystkie niezbędne certyfikaty (Licencja Ministerstwa Finansów) oraz ubezpieczenie OC.

Nasz partner zapewnia indywidualne podejście oraz elastyczną ofertę usług, którą każdorazowo dopasowujemy do potrzeb danego przedsiębiorstwa. W ten sposób możemy jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby małych i dużych firm. Świadczymy również usługi związane z opracowywaniem biznesplanów, sporządzaniem analiz finansowych, restrukturyzacją podmiotów gospodarczych.

 

 • prowadzenie Ksiąg Handlowych zgodnie ustawą o rachunkowości, przepisami prawa podatkowego oraz zakładowym planem kont
 • prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów
 • prowadzenie ewidencji dla celów rozliczania podatku VAT,
 • sporządzanie i przekazywanie do Urzędów Skarbowych deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT, plików JPK
 • prowadzenie rejestru środków trwałych i amortyzacji
 • sporządzanie sprawozdań dla celów statystycznych
 • współpraca z audytorem Spółki oraz z Urzędami Skarbowymi
 • sporządzanie list płac oraz miesięcznych deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych oraz deklaracji ZUS
 • ustalanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych i składek do ZUS
 • prowadzenie teczek osobowych pracowników ( ewidencja urlopów, zwolnień lekarskich , szkoleń BHP, badań lekarskich, zaświadczeń)
 • przygotowanie rocznych deklaracji dla pracowników
 • reprezentacja klienta w US, ZUS, GUS, KRS
 • Księgowość u klienta lub na miejscu w Wirtualnym Biurze


UPROSZCZONA KSIĘGOWOŚĆ

(KPIR, RYCZAŁT)

Dokumentów
Ilość
Cena
dla klientów City Office
CenaOkres
same deklaracje75,00 100,00 miesiąc
1 – 6150,00 200,00 miesiąc
7 – 15250,00 350,00 miesiąc
16 – 30300,00 450,00 miesiąc
30 +ustalane indywidualnie

 

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ

KSIĘGI RACHUNKOWE

Dokumentów
Ilość
Cena
dla klientów City Office
 CenaOkres
same deklaracje150,00 200,00 miesiąc
1- 15350,00 500,00 miesiąc
16 – 30500,00 650,00 miesiąc
31 – 50750,00 950,00 miesiąc

OBSŁUGA KADROWO – PŁACOWA

CENA ZA ROZLICZENIE KAŻDEGO PRACOWNIKA/PODWYKONAWCY/WSPÓLNIKA SPÓŁKI OSOBOWEJ

IlośćCenaOkres
1 pracownik50,00 miesiąc

 

 

Ceny za usługi przy ilości dokumentów / pracowników przewyższających powyższe limity są negocjowane indywidualnie.

*przez zapis księgowy rozumiemy: faktura, delegacja, raport kasowy do 20 zapisów, wyciąg bankowy do 20 zapisów, lista płac, umowa zlecenie, umowa o dzieło, potwierdzenie salda, polecenie księgowania).

Podane ceny są kwotami netto i należy doliczyć 23% podatku VAT.

 

 

Skontaktuj się z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

22 202 68 20 lub kontakt@city-office.pl

Obsługa księgowa firm Warszawa

Szukasz profesjonalnej i kompleksowej obsługi księgowej swojej firmy w Warszawie? U nas możesz ją otrzymać! Wiemy, że pomoc doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów jest nieoceniona dla osób prowadzących działalność gospodarczą – szczególnie tych początkujących, którzy nie mają jeszcze żadnego doświadczenia w kwestiach podatkowych oraz księgowych. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na świadczenie usług z zakresu obsługi rachunkowej firm naszym klientom.

Nasze obsługa księgowa firm w Warszawie zapewnia cyfrowy obieg dokumentów. To bardzo wygodne oraz funkcjonalne rozwiązanie, ponieważ wszystkie najważniejsze umowy, rachunki czy faktury są zawsze w jednym miejscu i nie ma możliwości, żeby jakikolwiek dokument zgubił się czy trafił w niepowołane ręce. Wszystkie dokumenty przechowujemy w prywatnej chmurze, a dostęp do nich mogą mieć wyłącznie wskazane przez Ciebie osoby.

Jeśli chcesz powierzyć pełną obsługę księgową Twojej firmy lub spółki w ręce profesjonalistów, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej również dodatkowe usługi, takie jak m.in. wynajem wirtualnego biura w Warszawie, a także sali konferencyjnej na godziny w Warszawie czy biura serwisowanego w Warszawie. Co więcej, prowadzimy strefę coworkingu w Warszawie i zapewniamy wirtualny adres w Warszawie. Sprawdź!

Korzyści wynikające z powierzenia kompleksowej obsługi księgowej naszej firmie:

 • Stanowimy zespół doświadczonych specjalistów w różnych dziedzinach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom kompleksowe wsparcie, pomoc w rejestracji spółki w Warszawie, a także dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb.

 • Dobrze wiemy, że obsługa księgowa firm to duża odpowiedzialność, a także szereg konsekwencji w przypadku nawet najmniejszego niedopatrzenia. Właśnie dlatego dbamy o prawidłowe rozliczanie naszych klientów w obszarze podatków, kadr i płac. Dzięki temu mogą mieć oni pewność, że ich firmy wywiązują się ze wszelkich zobowiązań na bieżąco.

 • Przepisy prawne w kwestii prowadzenia księgowości w firmie zmieniają się bardzo często. W związku z tym nieustannie podnosimy nasze kompetencje, biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach, by jak najlepiej świadczyć nasze usługi z zakresu obsługi księgowości.

 • Chcąc jeszcze lepiej oraz skuteczniej prowadzić księgowość naszych klientów, inwestujemy w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które przyczyniają się do usprawnienia naszej pracy, jak również przynoszą same korzyści naszym klientom, którzy korzystają z obsługi księgowej przez Internet.