od 79 59

sale konferencyjne warszawa

 • PRZYSTOSOWANE DO PRZYJĘCIA OD 4 DO 6 OSÓB
 • KLIMATYZOWANE SALE WYPOSAŻONE W ERGONOMICZNE MEBLE
 • DOSTĘP DO NARZĘDZI AUDIOWIZUALNYCH I KONFERENCYJNYCH
 • PROFESJONALNE PRZYJĘCIE GOŚCI I KOMPLEMENTARNY SERWIS KAWOWY
 • REZERWACJA SALI INTERNETOWO LUB TELEFONICZNIE

W ramach wynajmu sali konferencyjnej w Warszawie otrzymują Państwo:

 • salę w pełni przygotowaną do spotkania,
 • profesjonalne przyjęcie gości (napoje, kawa, herbata),
 • dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego,
 • możliwość skorzystania z ekranu do wyświetlania prezentacji, filmów, itp.,
 • infrastrukturę do telekonferencji,
 • Flipcharty.

Jest to znakomite miejsce do przeprowadzania szkoleń, spotkań z klientami, negocjacji czy rozmów rekrutacyjnych. Sala konferencyjna w Warszawie udostępniana jest na zasadach godzinowych lub na cały dzień pracy.


SALA KONFERENCYJNA NA GODZINY WARSZAWA

 79 zł / h  od 59 zł / h

399 zł / dzień

 

Wszystkie podane ceny są cenami netto

Rezerwacje e-mailem lub telefonicznie

Dla osób korzystających z usługi biura wirtualnego oferujemy zniżki 15%.

Dodatkowo płatneCena
woda – 0,5l 5,00 zł/szt.
kawa 7,00 zł/szt.
herbata  5,00 zł/szt.
słodki poczęstunek  12,00 zł/os.
słony poczęstunek12,00 zł/os.

Sale konferencyjne Warszawa

Warszawa to biznesowe centrum Polski. Zlokalizowanych jest tu wiele rozmaitych obiektów konferencyjnych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jednym z takich miejsc jest City Office, w którym możesz zorganizować spotkanie biznesowe, ale także szkolenie, rozmowę rekrutacyjną czy negocjacje z klientem. Nasza sala spotkań w Warszawie udostępniana jest na godziny lub na cały dzień.

Ogromnym atutem naszych sal konferencyjnych na godziny jest ich lokalizacja. Znajdują się one bowiem w samym centrum Warszawy, w prestiżowym biurowcu Spektrum Tower, zlokalizowanym przy ulicy Twardej 18. W ramach współpracy naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz udogodnień, dzięki którym każde spotkanie w wynajmowanej sali konferencyjnej w Warszawie przebiegnie w miłej i profesjonalnej atmosferze. Mowa tu m.in. o dostępie do narzędzi audiowizualnych i konferencyjnych, a także bezprzewodowego łącza internetowego czy też komplementarnego serwisu kawowego. Ponadto nasza sale konferencyjne Warszawa Centrum są w pełni wyposażone w wygodne i ergonomiczne meble, a także system klimatyzacji.

Wynajem sal konferencyjnych w Warszawie to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób mieszkających w stolicy, a także dojeżdżających na spotkanie z innych zakątków Polski czy świata. Sale konferencyjne City Office są bowiem świetnie zlokalizowanym miejscem, do którego dojazd jest bardzo dogodny – bez względu na to, czy uczestnicy spotkania podróżują samolotem, pociągiem czy samochodem. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się na organizowanie spotkań biznesowych czy konferencji właśnie w tutaj. To właśnie w Spektrum Tower każdego dnia odbywają się eventy na skalę międzynarodową. Jest to bowiem doskonałe miejsce do zawierania nowych kontaktów biznesowych, które zaowocować mogą długoletnią współpracą.

Dlaczego jeszcze warto wybrać City Office do organizacji spotkania biznesowego? Przede wszystkim na dostępny coworking i z uwagi na okoliczną infrastrukturę. Nieopodal usytuowane są bowiem nowoczesne hotele, rozmaite restauracje, a także wielorakie punkty usługowe. Dzięki temu można zaoszczędzić bardzo wiele czasu, z czego niewątpliwie ucieszą się szczególnie osoby dojeżdżające spoza Warszawy.

W City Office znajdziesz idealne sale biznesowe w Warszawie, stworzone z myślą o potrzebach Twojej firmy. Nasza oferta obejmuje nowoczesne i funkcjonalne sale szkoleniowe w Warszawie, które są doskonałym miejscem na spotkania biznesowe, konferencje czy warsztaty. Zaprojektowane z dbałością o każdy detal, nasze sale sprawią, że każde spotkanie będzie wyjątkowe.

Wynajem sal szkoleniowych w Warszawie to rozwiązanie dla firm, które pragną przeprowadzić profesjonalne szkolenia w komfortowych warunkach. Nasze sale szkoleniowe usytuowane są w dogodnej lokalizacji i gwarantują funkcjonalność i wygody, dzięki czemu Twoje wydarzenie będzie przebiegać bez zakłóceń.

Wynajem sal szkoleniowych w Warszawie w City Office to dobre rozwiązanie dla osób, które poszukują obiektów dostosowane technologicznie. Nasze sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, zapewniający najwyższą jakość prezentacji i komunikacji. Dzięki temu sala na spotkanie biznesowe w Warszawie staje się miejscem, gdzie można realizować nawet najbardziej zaawansowane projekty.

Cennik wynajmu sali konferencyjnej w Warszawie jest bardzo atrakcyjny i dostosowany do różnych budżetów. Oferujemy elastyczne opcje wynajmu, takie jak sale spotkań na godziny w Warszawie, które pozwalają na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb i wymagań. Nasz profesjonalny zespół pomoże Ci w wyborze odpowiedniej sali oraz dopasowaniu dodatkowych usług, takich np. poczęstunek.

W City Office zadbamy o każdy szczegół, aby wynajem sal szkoleniowych w Warszawie był prosty, wygodny i efektywny. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy już skorzystali z naszych usług i przekonaj się, jak nasze sale szkoleniowe w Warszawie mogą pomóc w rozwoju Twojego biznesu. Zapraszamy serdecznie!

Jeśli szukasz sali na spotkanie biznesowe w Warszawie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oprócz wynajmu sal konferencyjnych, oferujemy również wynajem wirtualnego biura w Warszawie, a także rejestrację spółek w Warszawie, jak również obsługę księgową firm czy też biura serwisowane w Warszawie i wiele więcej. Zapraszamy!