E-sekretariat i prestiżowy adres. Czyli zalety wirtualnego biura!


E-sekretariat, wynajem biura i wirtualny adres to podstawowe zalety usługi wirtualnego biura. Zobacz, jak możesz usprawnić działanie swojej firmy!


E-sekretariat, prestiżowy adres, wynajem biura na godziny, pełna dyskrecja. Poznaj podstawowe korzyści z prowadzenia wirtualnego biura!

Założenie własnej działalności gospodarczej to dla wielu ludzi przełomowy krok w życiu – pozwala to bowiem na dużą swobodę działania i zarabianie pieniędzy na własnych warunkach. Jednak własna firma wiąże się też z dużą odpowiedzialnością i obowiązkami, którym niekiedy ciężko jest sprostać. Szczególnie trudny okres to początki działalności, gdy firma dopiero się rozwija, a przedsiębiorca nie dysponuje jeszcze własnym biurem. I tu właśnie bezcenna może okazać się pomoc wirtualnego biura – czyli usługi pełnego outsourcingu biurowego z możliwością wynajmu wirtualnego adresu oraz powierzchni biurowej na godziny. Przedstawiamy podstawowe korzyści płynące z usługi wirtualnego biura!


Prestiżowy adres

Adres biura jest nie tylko pewną wizytówką naszej firmy, ale też niezbędnym elementem formalności przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej. Niestety, wielu początkujących przedsiębiorców nie stać od razu na wynajem lub zakup powierzchni biurowej z prawdziwego zdarzenia. Z drugiej jednak strony podanie adresu firmy jest niezbędnym wymogiem przy rejestracji firmy m. in. w Urzędzie Skarbowym. Posiadanie wirtualnego adresu pozwoli nam uzupełnić formalne wnioski, a przy tym zyskać większe zaufanie u potencjalnych klientów, dla których prestiżowy adres może mieć decydujący wpływ na chęć podjęcia współpracy z naszą firmą.


Niski koszt utrzymania biura

Ogromną zaletą usługi wirtualnego biura jest niski koszt utrzymania biura przy zachowaniu kompleksowej obsługi na wysokim poziomie. Wykwalifikowany e-sekretariat zajmie się obsługą poczty wychodzącej i przychodzącej (łącznie ze skanowaniem, wysyłką oraz informowaniem o zebranej korespondencji), odbieraniem i przekierowywaniem połączeń, a także profesjonalną obsługą spotkań biznesowych. Co więcej, wszystkie te usługi jesteśmy w stanie otrzymać przy niskim i bardzo elastycznym abonamencie.


Wynajem biura na godziny

Prowadzenie działalności gospodarczej dla wielu przedsiębiorców wiąże się z koniecznością przeprowadzania spotkań biznesowych z wybranymi kontrahentami. Jeżeli jednak przedsiębiorca nie posiada własnego biura, pozostaje mu w tym przypadku zacisze własnego domu lub miejsca publiczne. Korzystając z usługi wirtualnego biura, będziemy mieli do dyspozycji przestronną salę konferencyjną z odpowiednim wyposażeniem, które pozwoli nam nie tylko na przeprowadzenie owocnych pertraktacji czy rozmów kwalifikacyjnych, ale też przedstawienie wybranych prezentacji multimedialnych.


Pakiety dostosowane do Twoich potrzeb

Bardzo ważne jest to, że przy usłudze wirtualnego biura, sami decydujemy o tym, w jakim zakresie zewnętrzna firma ma nas wyręczyć z pełnionych na co dzień obowiązków. W wirtualnym biurze City Office w Warszawie przedsiębiorca może wybrać jeden z czterech dostępnych pakietów, w których ceny abonamentów wahają się od 49zł do 249zł miesięcznie, a tym samym zdecydować się na pełną obsługę wirtualnego biura lub jedynie skorzystanie z prestiżowego adresu w budynku Spectrum Tower przy Twardej 18.


Pełna dyskrecja

Decydując się na korzystanie z usług wirtualnego biura, możemy mieć też pewność, że wirtualny sekretariat zapewni nam nie tylko profesjonalną obsługę, ale też pełną dyskrecję. Wszystkie nasze dane osobowe, poufne informacje oraz ważne dokumenty będą bezpieczne i archiwizowane w odpowiedni sposób.