Wynajem sali konferencyjnej i szkoleniowej w Warszawie

Szukasz sali konferencyjnej lub szkoleniowej w Warszawie na wynajem? Zdecyduj się na organizację szkolenia lub spotkania biznesowego w wirtualnym biurze!


Planujesz przeprowadzenie szkolenia, spotkania biznesowego lub rekrutacji w swojej firmie? Skorzystaj z możliwości wynajmu sali konferencyjnej i szkoleniowej!

Szkolenia dla pracowników, spotkania biznesowe z kontrahentami, rozmowy kwalifikacyjne z przyszłymi współpracownikami – to sprawy, które dla większości przedsiębiorców stanowią zwykłą, biurową codzienność. Ale są i tacy właściciele firm, którzy na co dzień nie posiadają swojego biura i większość swoich obowiązków wykonują zdalnie. Nie oznacza to jednak, że raz na jakiś czas nie muszą odbyć szkoleń i rozmów ze swoimi pracownikami czy formalnych spotkań z klientami. Problem polega tylko na znalezieniu odpowiedniego miejsca na każdą z tych okazji. Doskonałe rozwiązanie może w tym przypadku stanowić wynajem sali szkoleniowej lub konferencyjnej w ramach usługi wirtualnego biura.


Sala konferencyjna do wynajęcia w Warszawie

Klientom naszego wirtualnego biura City Office umożliwiamy dostęp do wynajmu sali konferencyjnej na kilka godzin lub nawet dni. Sale przystosowane są przyjęcia od 4 do 6 osób, dzięki czemu z łatwością przeprowadzimy nie tylko rozmowy z pojedynczymi osobami, ale też szkolenia dla większej grupy osób. Nasze sale są przestronne i urządzone w nowoczesny sposób, a dodatkowo wyposażone klimatyzację, dzięki czemu każdy uczestnik spotkania będzie czuł się w nich niezwykle komfortowo.


Wyposażenie sal konferencyjnych

Poza klimatyzacją i ergonomicznymi meblami w naszych salach znajdują się również wszystkie inne elementy niezbędne do przeprowadzenia spotkania, negocjacji czy szkolenia. Nasi klienci mają dostęp m.in. do bezprzewodowego łącza internetowego, ekranu do wyświetlania prezentacji multimedialnych i filmów, a także flipchart’ów. W sali znajduje się także komplementarny serwis kawowy, który pozwoli na profesjonalne przyjęcie naszych gości.


Pomożemy w organizacji szkoleń i spotkań!

Możliwość wynajęcia sali na konferencję lub szkolenie w prestiżowym budynku w samym centrum miasta to nie jedyna zaleta usługi wirtualnego biura. Jeżeli nie posiadamy odpowiedniego doświadczenia w organizacji tego typu wydarzeń, w każdym momencie możemy liczyć na pomoc naszych wirtualnych pracowników. Ponadto, rezerwacji sali konferencyjnej możemy dokonać telefonicznie lub internetowo, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców pochodzących spoza Warszawy.


Wynajęcie biura serwisowanego

W City Office w Warszawie istnieje także możliwość wynajęcia biura serwisowanego na dowolną ilość dni, tygodni lub miesięcy. Jest to doskonała propozycja dla tych przedsiębiorców, których firmy działają jedynie sezonowo np. w okresie wakacji, lub tych, którzy dopiero rozpoczynają prowadzenie własnej działalności gospodarczej i chcą uniknąć konieczności podpisywania umowy najmu wybranego lokalu na kilka lat. Warto zaznaczyć, że decydując się na usługę biura serwisowanego otrzymujemy dostęp do gabinetów w pełni wyposażonych meblami wysokiej klasy, a także usług recepcyjnych i urządzeń biurowych, dzięki czemu nasze biuro będzie w stanie funkcjonować jak najbardziej profesjonalnie.